Ghostwire: Tokyo z kolejnym rekordem popularności! Xbox Game Pass i PS Plus najwyraźniej robią swoje

Ghostwire: Tokyo

Opinie o Ghostwire: Tokyo są mieszane, ale tak czy inaczej, grę sprawdzić chce dużo osób. Wiele z nich najwidoczniej przekonało umieszczenie jej w bibliotece Xbox Game Pass oraz PS Plus, bo pobiła właśnie swój kolejny rekord popularności. Okazało się, że w najnowszy tytuł Tango Gameworks zagrało już bowiem 5 milionów graczy.

5 milionów graczy Ghostwire: Tokyo

Zaledwie na początku maja pisaliśmy, że Ghostwire: Tokyo liczy już sobie 4 miliony graczy. W połowie czerwca osiągnięto więc kolejny kamień milowy, jakim jest 5 milionów osób, które zagrały w tę grę.

Naturalnie nie ma sensu zrzucać całego sukcesu na barki Xbox Game Pass i PS Plus, ale trzeba jednak zauważyć jedno. O grze znów zrobiło się odrobinę głośniej w momencie, gdy trafiła właśnie do usług Microsoftu oraz Sony.

Przypomnijmy, że pierwotnie był to roczny tytuł ekskluzywny dla PC i PS5. W marcu 2023 roku trafił natomiast na konkurencyjne konsole Xbox Series X|S.

Zobacz też: Ranking słuchawek bezprzewodowych nausznych

Kup Ghostwire: Tokyo

Tak czy inaczej, Tango Gameworks należycie cieszy się ze swojego sukcesu. Nam nie pozostaje za to już nic innego, niż tylko czekać na kolejne pozytywne wieści ze studia.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.