Amazon Prime Gaming z zapowiedzią trzech mocnych gier za darmo! Firma świętuje Prime Days

Amazon Prime gaming suicide squad kill the justice league

Niespełna tydzień temu informowaliśmy o trzech nowych grach dostępnych w ramach Amazon Prime Gaming. Z racji corocznego Prime Days gracze w lipcu 2024 roku mogą odbierać więcej niż standardowe trzy gry i prawie za każdym razem jest to coś wartego uwagi. Tym razem nie jedna, a wszystkie trzy tytuły są zdecydowanie warte uwagi i warto na nie czekać.

Świetna oferta Amazon Prime Gaming dostępna od 16 lipca 2024

Amazon Prime Gaming lipiec 2024

Zgodnie z najnowszymi zapowiedziami, od wtorku 16 lipca w ramach Amazon Prime Gaming gracze będą mogli odebrać trzy gry zupełnie za darmo bez żadnych opłat. Tym razem naprawdę będzie to solidna oferta, z której wielu graczy będzie mogło być zadowolonych, bo mowa dokładnie o następujących tytułach:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
 • Suicide Squad Kill the Justice League
 • Rise of the Tomb Raider
 • Chivalry 2

Jak widać, jest w czym wybierać, bo nawet jeśli Suicide Squad Kill the Justice League, jest produkcją, która traktowana jest jako synonim porażki, tak Rise of the Tomb Raider czy Chivalry 2, to gry zdecydowanie warte uwagi. Pierwszego tytułu raczej nie trzeba przesadnie przedstawiać, a wystarczy powiedzieć, że jest to świetna i uznana przez wielu graczy produkcja z Larą Croft w roli głównej.

Chivalry 2 to jedna z ciekawszych pozycji wydana w 2021 roku. W ramach zabawy gracze toczą ze sobą średniowieczne bitwy w wielu różnorodnych formatach. Jest brutalnie, intensywnie, a jednocześnie bardzo satysfakcjonująco. Osoby, którym brakuje dobrych kompetytywnych gier multiplayer, powinni zdecydowanie zwrócić uwagę właśnie na tę pozycję.

Chivalry 2
Chivalry 2

Wszystkie trzy gry będzie można odebrać jako kody do Epic Game Store. Oczywiście nie są to jedyne gry, które w tym miesiącu będzie można odebrać w ramach Amazon Prime Gaming, bo od dziś przypisać sobie można jeszcze kilka innych ciekawych produkcji. Mowa dokładnie o:

 • Star Wars Knights of the Old Republic II — The Sith Lords 
  • Platforma: Amazon Games App
 • Teenage Mutant Ninja Turtles Shredder’s Revenge
  • Platforma: Epic Games Store
 • Samurai Bringer
  • Platforma: Amazon Games App
 • Alex Kidd in Miracle World DX
  • Platforma: Epic Games Store

Co tu dużo mówić — Amazon w ostatnim czasie bardzo rozpieszcza graczy, oferując nie tylko całkiem sporo klasyków i ciekawych gier niezależnych, ale też prawdziwe perełki. Zamierzacie przypisać którąś z omawianych gier, czy czekacie do 16 lipca? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Twitter: Wario 64

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.