Amazon Prime Gaming z ofertą na luty 2024! Wśród gier do zdobycia jest legendarny, postapokaliptyczny RPG

Amazon Prime Gaming

Xbox Game Pass oraz PlayStation Plus to największe usługi, gdzie za relatywnie nieduże pieniądze gracze mogą otrzymać dostęp do dużej biblioteki tytułów. Nie są to jednak jedyne subskrypcje, dzięki którym możemy cieszyć się nowymi grami co miesiąc. Jedną z tych, która również cieszy się popularnością, jest Amazon Prime Gaming, który właśnie zapowiedział swoją ofertę na luty.

Oferta Amazon Prime Gaming na luty. Wśród gier m.in. pierwszy Fallout

Prime Gaming, który jest częścią subskrypcji Amazon Prime, co miesiąc oferuje graczom odbiór kilku darmowych tytułów. We wpisie na blogu firma zapowiedziała, jakie gry trafią do użytkowników w lutym. Po dość skromnej styczniowej ofercie Wśród zapowiedzianych tytułów znalazł się jeden, który każdy szanujący się gracz znać musi. Mowa oczywiście o pierwszej części Fallouta. Oprócz tego w ofercie znalazło się jeszcze kilka ciekawych tytułów.

Pełna lista wraz z datami udostępnienia produkcji znajduje się poniżej:

  • Fallout (GOG) – 1 lutego
  • Breakout Recharged (Epic Games Store) – 1 lutego
  • Missile Command: Recharged (Epic Games Store) – 8 lutego
  • Criminal Archives: Alphabetic Murders – Collector’s Edition (Legacy Games) – 15 lutego
  • Tempest 4000 (Amazon Games) – 15 lutego
  • Blade Assault (Amazon Games) – 22 lutego
  • Gravitar: Recharged (Epic Games Store) – 29 lutego

Należy pamiętać, by gry odbierać w miarę szybko, gdyż po czasie znika możliwość przypisania ich.

Po dość ubogiej ofercie styczniowej tym razem Amazon się postarał i dostarczył naprawdę ciekawe tytuły. Zadowoleni będą przede wszystkim miłośnicy klasyków i gier fabularnych. Miejmy nadzieję, że oferta marcowa będzie jeszcze lepsza.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: VGC

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.