Oferta Amazon Prime Gaming na styczeń 2023 już dostępna! 6 świetnych gier za darmo, w tym hit Bethesdy

Amazon Prime Gaming

Gry w Amazon Prime Gaming na styczeń 2023 są już dostępne do pobrania. W tym miesiącu firma Jeffa Bezosa postawiła na naprawdę mocne produkcje, w tym jeden hit Bethesdy. Subskrybenci raczej nie mają na co narzekać!

Amazon Prime Gaming na styczeń 2023 – gry można już pobierać

Gry w Amazon Prime Gaming na styczeń 2023

Amazon ujawnił gry w Prime Gaming na styczeń 2023 i trzeba przyznać, że jest naprawdę dobrze. Darujmy sobie jednak lanie wody i przejdźmy do konkretów. Pełna lista darmowych produkcji na ten miesiąc prezentuje się następująco:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
  1. The Evil Within 2
  2. Lawn Mowing Simulator
  3. Breathedge
  4. Beat Cop
  5. Faraway 2: Jungle Escape
  6. Chicken Police – Paint it RED!

Wymienione tytuły można już odebrać na oficjalnej stronie Prime Gaming; produkcje pozostają dostępne za darmo do 31 stycznia. The Evil Within 2 to wysoko oceniana gra Bethesdy – pozostałe pozycje może i są mniej znane, ale również cieszą się naprawdę niezłymi ocenami.

Przeczytaj też: Najlepsze gry strategiczne

Pod koniec przypominamy, że subskrybenci Prime Gaming wciąż mogą pobrać dodatkowe 10 bezpłatnych tytułów z Dishonored 2 na czele. Co ciekawe, według oficjalnej strony usługi, będą one dostępne za darmo jeszcze przez 330 dni.

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.