Dishonored 2 za darmo! 10 darmowych gier na Święta od Amazon Prime Gaming

Darmowe gry na Święta od Amazon Prime Gaming

Amazon regularnie publikuje darmowe gry dla subskrybentów Amazon Prime Gaming. Tym razem okazuje się, że do już wcześniej zapowiedzianych w grudniu tytułów dołączą kolejne, m.in. jeden z największych hitów wydawniczych Bethesdy – Dishonored 2. Łącznie dostaniemy dziesięć dodatkowych darmówek.

Amazon Prime Gaming z kolejnymi darmowymi grami

Dishonored 2

Amazon co jakiś czas udostępnia w swojej usłudze Prime Gaming darmowe produkcje. I chociaż poznaliśmy już pełną listę tytułów na grudzień, to zostaliśmy zaskoczeni dodatkowymi tytułami, które również zostaną nam udostępnione w ramach subskrypcji jako darmowe. Nowe gry trafią do usługi już 27 grudnia i pozostaną tam przez równo tydzień, czyli do 3 stycznia 2023 roku. Ich pełna lista prezentuje się następująco:

  1. Dishonored 2
  2. Metal Slug
  3. Metal Slug X
  4. Metal Slug 3
  5. Real Bout Fatal Fury
  6. The King of Fighters 2003
  7. The Last Blade
  8. The Last Blade 2
  9. Twinkle Star Sprites
  10. SNK 40th Anniversary Collection

Zobacz też: Darmowe gry na Nintendo Switch

Z pewnością uwagę nas wszystkich przykuła obecność Dishonored 2, które jest bardzo wysoko ocenianą produkcją AAA. Pierwszoosobowa skradanka produkcji Arkane Studios została bardzo ciepło przyjęta przez recenzentów i posiada wysoką średnią 86 punktów w serwisie Metacritic. Można więc uznać, że gracze korzystający z Amazon Prime Gaming zapamiętają końcówkę roku na długo.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z