Dwie gry na PC do odebrania zupełnie za darmo! Zgarnij za pamięci klimatyczny horror i ciekawą strategię

Amnesia A machine for pigs

Za darmo? To uczciwa cena! Maksyma ta przyświeca wielu graczom, którzy lubią regularnie odbierać darmowe pozycje czy to od Epic Games, czy innych firm posiadających własne sklepy. Okazji na tego rodzaju prezenty jest sporo, ale najbardziej zawsze cieszą te, w ramach których dostajemy naprawdę ciekawe pozycje. Tak jest tym razem, a oferowane pozycje są naprawdę warte uwagi.

Dwie gry na PC – Field of Glory 2 oraz Amnesia A Machine for Pigs – do odebrania zupełnie za darmo

Field of Glory 2 – trailer

Pierwszą pozycją do odebrania jest Field of Glory 2 od studia Byzanthine, czyli kontynuacja całkiem udanej adaptacji gry planszowej opartej właśnie na strategicznych założeniach. Tytuł skupia się na historii starożytnego Rzymu i pozwala wcielić się w rolę jednego z wielkich starożytnych strategów i prowadzić wojska w turowych starciach. Wartym uwagi jest fakt, iż do dyspozycji jest aż 48 różnych stron konfliktu, więc ciężko w tym przypadku narzekać na monotonię.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
Amnesia A Machine for Pigs – trailer

Osoby, które przedkładają mocne wrażenia nad zmysł strategiczny mogą za to sięgnąć po Amnesia A Machine for Pigs, czyli dzieła współtworzonego przez The Chinese Room oraz Frictional Games. W ramach zabawy przyjdzie nam wcielić się w bogatego przemysłowca, który musi uratować swoich synów przed niechybną śmiercią.  

Przeczytaj też: Gry symulatory

Co prawda obie pozycje są już na rynku od pewnego czasu, jednak nie każdy miał okazję w ogóle dowiedzieć się o ich istnieniu. Ciężko w zasadzie o lepszą okazję, aby zbadać, jak prezentują się nieco mniej mainstreamowe gry, które niejednokrotnie są w stanie zaskoczyć swoim poziomem.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.