Amnesia: The Bunker z „bardzo łatwym” poziomem trudności. Horror z Game Passa otrzymał nową aktualizację

Amnesia: The Bunker

Pod koniec października Amnesia: The Bunker otrzymała halloweenową aktualizację, dzięki której gra stała się jeszcze straszniejsza. Teraz Frictional Games postanowiło zadbać o graczy, dla których wspomniana produkcja okazała się zbyt dużym wyzwaniem. Deweloperzy przygotowali bowiem nowy poziom trudności skierowany do nieco mniej doświadczonych miłośników horrorów.

Fricitional Games udostępniło nową aktualizację dla gry Amnesia: The Bunker

Zgodnie z przekazanymi informacjami najnowsza aktualizacja wzbogaca grę Amnesia: The Bunker o nowy, „bardzo łatwy”, poziom trudności. Wiadomość ta z pewnością ucieszy użytkowników, którym nie udało się ukończyć wspomnianej produkcji ze względu na zbyt duże wyzwanie. Nie jest to jednak jedyna rzecz wprowadzona w ostatnim patchu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Frictional Games zwiększyło bowiem również rozmiar czcionki w „bardzo dużych” napisach, a także wyłączyło drgania kamery po włączeniu opcji „Reduced Camera Motion”. Dodatkowo deweloperzy poprawili czytelność wybranych zdjęć i wyeliminowali kilka pomniejszych błędów. Szczegółowy opis aktualizacji dostępny jest na oficjalnej stronie studia.

Amnesia: The Bunker dostępna jest na PC, PlayStation 4, Xbox One i Xbox Series X|S. Od momentu premiery najnowsza produkcja studia Frictional Games znajduje się także w bibliotece Xbox Game Pass. Mieliście już okazję zapoznać się ze wspomnianym tytułem? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach.

Źródło: X

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.