Amnesia: The Bunker na nowym zwiastunie z fragmentami rozgrywki. Twórcy pokazują, jak przywołać potwora

Amnesia: The Bunker

Dwa tygodnie temu gracze mieli okazję zobaczyć fabularny zwiastun Amnesia: The Bunker. W miniony weekend deweloperzy ze studia Frictional Games postanowili natomiast opublikować kolejny gameplay trailer z nadchodzącej odsłony serii Amnesia. Najnowszy materiał promocyjny pokazuje, w jaki sposób zwrócić na siebie uwagę czającego się w mroku potwora.

Nowy zwiastun Amnesia: The Bunker prezentuje nadejście czającego się w mroku potwora

Amnesia: The Bunker – gameplay trailer

Podczas rozgrywki gracze będą mogli usłyszeć w tle przerażające ryki, które będą oznaczały, że potwór znajduje się w pobliżu. W takim momencie lepiej nie generować niepotrzebnego hałasu. Na potrzeby zwiastuna deweloperzy zdecydowali się jednak użyć granatu do zlikwidowania szczurów, które nie pozwalały bohaterowi na zdobycie przedmiotu fabularnego. Na konsekwencje tych działań nie trzeba było długo czekać.

Dzięki systemowi losowości i nieprzewidywalnym zachowaniom żadna rozgrywka nie będzie taka sama. Czyhają na ciebie różne zagrożenia, które reagują na każdy twój ruch i dźwięk, więc musisz dopasować swój styl gry, by przetrwać to piekło. Każda decyzja wpływa na wydarzenia w grze, każda akcja niesie za sobą reakcję.

– informuje opis gry na Steam.

Zobacz też: Najlepsze laptopy do pracy

Amnesia: The Bunker ma zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Xbox Series X|S już 16 maja 2023 roku. Nadchodząca produkcja studia Frictional Games – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – trafi w dniu premiery do biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.