Amnesia: The Bunker na fabularnym zwiastunie. Kolejny trailer horroru zmierzającego do Xbox Game Pass

Amnesia: The Bunker

Pod koniec lutego gracze mieli okazję zobaczyć nowy gameplay trailer Amnesia: The Bunker, który przedstawiał nieudaną ucieczkę przed tajemniczym monstrum. Tymczasem deweloperzy ze studia Frictional Games opublikowali kolejny materiał promocyjny swojej produkcji. Tym razem nadchodząca odsłona serii Amnesia doczekała się fabularnego zwiastuna.

Deweloperzy ze studia Frictional Games opublikowali fabularny zwiastun Amnesia: The Bunker

Amnesia: The Bunker – zwiastun fabularny

Powyższy zwiastun trwa niecałą minutę i niejako wprowadza graczy w historię przygotowaną na potrzeby Amnesia: The Bunker. Trailer zdradza, że wyjścia z tytułowego bunkra zostały wysadzone przez wojska, przez co znajdujący się w nim żołnierze zostali uwięzieni. Gracze będą natomiast musieli znaleźć sposób na wydostanie się ze wspomnianego miejsca, w którym czai się potwór.

Jako francuski żołnierz Henri Clément będziesz mieć do dyspozycji jedynie rewolwer, głośną latarkę na korbkę i inne skromne zaopatrzenie, na jakie się natkniesz lub wytworzysz po drodze. Za sprawą losowości i nieprzewidywalnego zachowania żadna rozgrywka nie będzie taka sama.

– informuje opis gry w Epic Games Store.

Zobacz też: Najlepsze słuchawki do komputera

Amnesia: The Bunker powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 16 maja 2023 roku. Nadchodząca produkcja studia Frictional Games – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – trafi w dniu premiery do biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.