W Amnesia: The Bunker zło czai się w mroku. Bliskie spotkanie z tajemniczym monstrum na nowym zwiastunie

Amnesia: The Bunker

Studio Frictional Games regularnie dzieli się krótkimi materiałami z Amnesia: The Bunker, które pozwalają przyjrzeć się poszczególnym elementom gry. Zainteresowani mieli już okazję zobaczyć, w jaki sposób wykorzystać broń palną w trakcie eksploracji, a także poznać kilka sposobów na sforsowanie drewnianych drzwi. Najnowszy zwiastun pokazuje natomiast bliskie spotkanie z tajemniczym monstrum.

Deweloperzy ze studia Frictional Games prezentują kolejne ujęcia z Amnesia: The Bunker

Amnesia: The Bunker – gameplay trailer

Powyższy gameplay – podobnie jak pozostałe materiały promocyjne Amnesia: The Bunker – nie należy do najdłuższych. Całość trwa bowiem niecałą minutę i pokazuje eksplorację jednego z pomieszczeń znajdujących się w tytułowym bunkrze. Napięcie wzrasta, gdy w pokoju gaśnie światło.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wówczas w tle usłyszeć można przerażające dźwięki. Bohater stara się natomiast oświetlić drogą latarką i uciec przy czyhającym w mroku zagrożeniem. Próba kończy się jednak niepowodzeniem, a protagonista ginie z rąk tajemniczego monstrum, na którego pełną prezentację – jak się okazuje – przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać.

Tylko ty, opuszczony bunkier z czasów I wojny światowej i jeden nabój w komorze. Musisz stawić czoła śmiertelnemu niebezpieczeństwu, które czyha w ciemności. Światło musi się świecić za wszelką cenę. Wytrwaj, znajdź wyjście i przeżyj

– informuje opis gry na Steam.

Zobacz też: Najlepsze gry MMORPG

Amnesia: The Bunker zmierza na PC, PlayStation 4, Xbox One i Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 16 maja bieżącego roku. Zgodnie z zapowiedziami produkcja studia Frictional Games w dniu swojej premiery trafi również do biblioteki Xbox Game Pass.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.