Anno 117 Pax Romana to nowa odsłona znanej strategii. Gra pojawiła się na Ubisoft Forward 2024

Anno 117 Pax Romana

Fani strategii czasu rzeczywistego nie mogą narzekać. Wczoraj na Xbox Games Showcase został zaprezentowany gameplay z nadchodzącego Age of Mythology Retold, a dziś Ubisoft ogłosił nową odsłonę Anno. Niestety jest jeden minus, mianowicie na premierę gry przyjdzie trochę poczekać.

Anno 117 Pax Romana na pierwszym zwiastunie

Zwiastun Anno 117 Pax Romana na Ubisoft Forward 2024

Anno 117 Pax Romana zostało ujawnione na krótkim materiale, który niestety nie zawierał w sobie gameplayu. Pojawił się za to termin premiery i niestety na nową odsłonę znanego cyklu przyjdzie graczom jeszcze poczekać. Pozycja zadebiutuje bowiem dopiero w 2025 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nazwa gry Anno 117 Pax Romana nie jest przypadkowa. Tytuł bowiem zabierze graczy właśnie do roku 117 i pozwoli się wcielić w rzymskiego gubernatora. Poza powyższymi informacjami, w zasadzie nie za wiele wiadomo o nadchodzącym dziele Ubisoftu, jednakże znając poprzednie odsłony, gra będzie gratką dla miłośników RTSów.

Graliście w którąś część Anno? Czekacie na nową odsłonę? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Ubisoft Forward 2024

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.