Age of Mythology Retold na nowym zwiastunie z datą premiery. Gra zawitała na Xbox Games Showcase 2024

Age of Mythology Retold

Age of Mythology Retold zostało zapowiedziane ponad półtora roku temu. Twórcy w tym czasie dopieszczali swoje dzieło tak, aby dostarczyć produkt, który zadowoli fanów strategii. W końcu przyszedł moment na konkretną prezentację odświeżenia tego kultowego RTS’a.

Age of Mytholgy Retod zadebiutuje w 2024 roku

Zwiastun Age of Mythology Retold na Xbox Games Shwocase 2024

Age of Mythology Retold doczekało się zwiastuna przepełnionego rozgrywka z nadchodzącego rebootu kultowej strategii. Co najważniejsze padła również informacja o dacie premiery gry. Tytuł zadebiutuje 4 września 2024 roku i w dniu premiery będzie dostępny w usłudze Game Pass.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W produkcji studia World’s Edge gracze poprowadzą jedną z antycznych cywilizacji w drodze po triumf nad pozostałymi nacjami. W osiągnięciu tego celu pomogą mitologiczni bogowie, którzy w mgnieniu oka są w stanie zmienić sytuację na polu walki.

Trzeba przyznać, że Age of Mythology Retold zapowiada się na konkretną strategię, która powinna zadowolić zarówno gatunkowych wyjadaczy jak i nowicjuszy. Czy tak faktycznie będzie, to okaże się już za niecałe 3 miesiące.

Źródło: Xbox Games Showcase 2024

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.