Kolejna premiera w Xbox Game Pass potwierdzona! To wymagająca gra soulslike

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass stale się rozwija i z miesiąca na miesiąc dodawane są tam produkcje zdecydowanie warte uwagi graczy. Dziś w nocy informowaliśmy, że do abonamentu trafiło Dead Island 2, a dosłownie przed chwilą pojawiły się w nim 2 kolejne gry. Teraz zaś dostaliśmy potwierdzenie, że w kwietniu 2024 doczekamy się co najmniej jednej interesującej produkcji.

Another Crab’s Treasure z datą premiery w Xbox Game Pass

Another Crab’s Treasure — trailer z datą premiery

Tym razem mowa o Another Crab’s Treasure, czyli produkcji tworzonej przez studio Aggro Crab. Jest to ciekawie zapowiadająca się pozycja, której akcja toczy się w podwodnym świecie toczonym przez tajemniczą klątwę. W tytule tym przyjdzie nam wcielić się w Krilla — kraba pustelnika — który za pomocą śmieci, jakie znajdzie wokół siebie będzie musiał mierzyć się z wymagającymi wrogami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Rdzeń rozgrywki ma opierać się na zasadach gatunku soulslike, gdzie będziemy musieli toczyć walki z mniejszymi przeciwnikami, ale też bossami. Tytuł ma oferować całkiem sporo umiejętności czy dodatkowych przedmiotów, które mają nieco ułatwić przejście tej gry.

To zaś dosyć mocno kontrastuje z raczej kreskówkową oprawą wizualną oraz ogólnym settingiem. Nie oznacza to jednak, że produkcja od Aggro Crab będzie tytułem raczej miernym. Wszakże w gatunku soulslike nie grafika jest najważniejsza.

Kiedy więc Another Crab’s Treasure zawita do Xbox Game Pass? Już 25 kwietnia 2024 roku, a więc za niespełna dwa miesiące. Tytuł ten całkiem dobrze może uzupełniać się z Lies of P od studia Neowizz, które w usłudze Microsoftu jest dostępny od września 2023 roku. Zamierzacie dać szasnę przygodom dzielnego kraba? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: True Achievements

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.