Apex Legends Mobile — data premiery gry została ujawniona

Apex Legends Mobile

Data premiery Apex Legends Mobile jest już znana. Electronic Arts nie zamierza długo zwlekać z debiutem popularnego battle royale’a na smartfonach i tabletach, bo zagramy już w przyszłym tygodniu. Zapowiada się ciekawie.

REKLAMA

Data premiery Apex Legends na smartfony i tablety

Zwiastun Apex Legends Mobile

Respawn Entertainment zdradziło, kiedy zadebiutuje mobilne Apex Legends. Otóż produkcja trafi na smartfony oraz tablety już 17 maja 2022 roku. Wszyscy chętni mogą już dokonać wstępnej rejestracji w Google Play lub na stronie gry (dla użytkowników urządzeń Apple).

Przeczytaj też: Wyciekł gameplay z mobilnego Need for Speed

Apex Legends Mobile zostanie udostępnione w modelu free to play, czyli całkowicie za darmo z opcjonalnymi mikropłatnościami. Pecetowa i konsolowa wersja battle royale’a od Respawnu cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, ale ciężko powiedzieć, czy „mobilniak” osiągnie podobny sukces. Zamierzacie sprawdzić tę produkcję na swoim smartfonie lub tablecie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!