Wyciekło wideo z Need for Speed Mobile. EA szykuje kolejną grę mobilną

Need for Speed Heat

Need for Speed Mobile nadchodzi. Szał na gry mobilne trwa w najlepsze — dopiero co EA zapowiedziało Władcę Pierścieni na smartfony i tablety, a chwilę wcześniej Blizzard ogłosił mobilne Warcraft Arclight Rumble. Z kolei dziś do sieci wyciekło nagranie ukazujące nową mobilną odsłonę Need for Speed, która nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana. W obliczu obecnej sytuacji Electronic Arts raczej nie będzie zbyt długo zwlekać z pełnoprawną zapowiedzią.

REKLAMA

Need for Speed Mobile — nagranie z alfy trafiło do sieci

Gameplay z Need for Speed Mobile (alfa)

Nowa odsłona mobilnego Need for Speeda jest w produkcji, a na powyższym nagraniu możemy zobaczyć gameplay z wersji alpha. Jak na standardy mobilne produkcja prezentuje się rewelacyjnie — grafika cieszy oko, a rozgrywka wydaje się bardzo przyjemna.

Need for Speed Mobile rzekomo powstaje na silniku Unreal Engine 4, a sama gra ma zostać udostępniona w modelu free 2 play. Mówiąc prościej, będzie całkowicie darmowa, ale twórcy zaimplementują też opcjonalne mikropłatności. Dokładna data premiery gry nie jest jeszcze znana, ale według plotek ma ona trafić na rynek jeszcze w 2022 roku.

Przeczytaj też: AMD FSR 2.0 od jutra w pierwszej grze

Rzecz jasna nazwa mobilnego Need for Speeda także nie jest jeszcze znana — mimo że my określamy go jako „Need for Speed Mobile”, to Electronic Arts może zdecydować się na inny tytuł. Pod koniec warto przypomnieć, że ostatnim pełnoprawnym NFS-em na smartfony i tablety był No Limits — od jego debiutu minęło już ponad 6 lat, więc powiew świeżości zdecydowanie się przyda.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!