Apple TV+ na 3 miesiące za darmo dla użytkowników Xboxa! Świetna oferta dla posiadaczy konsol „Zielonych”

Apple TV Plus Xbox

Chyba nie ma osoby, która nie lubiłaby czasem obejrzeć dobrego filmu albo serialu. Teraz jest ku temu świetna okazja. Użytkownicy konsol Xbox mogą bowiem odebrać 3 miesiące usługi Apple TV+ za darmo.

3 miesiące Apple TV+ za darmo

Apple TV Plus

Apple TV+ to usługa subskrypcyjna tytułowej firmy, która pozwala nam na obejrzenie wielu seriali i filmów. Z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Miło więc poinformować, że teraz użytkownicy Xboxa mogą zgarnąć 3 miesiące Apple TV+ za darmo. Aby to zrobić, wystarczy pobrać na swoją konsolę aplikację abonamentu, a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami wyświetlonymi na ekranie.

Podobnie jak jakiś czas temu w przypadku PlayStation, promocja obejmuje nowych i kwalifikujących się powracających użytkowników. Jej czas trwania jest ograniczony do 7 lipca 2024 roku. Jest więc jeszcze sporo czasu, aby z niej skorzystać.

Źródło: Apple TV+

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2267 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.