Apple TV+ i Music za darmo na PlayStation! Do 6 miesięcy darmowego abonamentu dla posiadaczy konsol Sony

PS4 PS5 Apple TV+ Apple Music

Już od jakiegoś czasu posiadacze PS4 i PS5 mogą odebrać 3 miesiące darmowego abonamentu Apple TV+. Teraz doszło do tego nawet 6 miesięcy darmowej subskrypcji Apple Music. Kolejna oferta jest jednak skierowana wyłącznie do posiadaczy najnowszych konsol Sony.

Apple TV+ i Music za darmo na PlayStation

Apple TV+
Apple TV+

Współpraca Sony i Apple nadal kwitnie. Na jej mocy posiadacze konsol PlayStation mogą zgarnąć aż do 6 miesięcy wybranych usług subskrypcyjnych drugiej z tych firm za darmo:

W przypadku Apple Music długość darmowego abonamentu zależy od jednego czynnika. Pełny, półroczny dostęp otrzymają nowi użytkownicy platformy. „Kwalifikujący się” powracający subskrybenci będą musieli zadowolić się 5-miesięczną subskrypcją.

Zobacz też: Gry multiplayer na telefon

Dokładne warunki promocji zostały opisane na powyżej zalinkowanych stronach. Na końcu warto wspomnieć, że po upływie wyznaczonych terminów, usługi zaczną zaliczać nam swoje standardowe, miesięczne ceny (Apple TV+ – 34,99 zł, Apple Music – 21,99 zł).

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.