ARK 2 na świeżym trailerze z Xbox & Bethesda Games Showcase 2022

ARK 2

Microsoft nawiązał współpracę z twórcami ARK 2, stąd też kolejna odsłona survivalowej marki, która łączy science fiction z dinozaurami, pojawiła się na Xbox & Bethesda Games Showcase 2022. Dzięki prezentacji możemy zauważyć, że prace nad produkcją nie do końca poszły zgodnie z planem, ponieważ premiera gry odbędzie się później niż zakładano.

ARK 2 na nowym materiale

Ark 2 trailer

W trakcie świeżego trailera z ARK 2 mogliśmy spojrzeć po raz kolejny na postać, której wizerunku użyczył sam Vin Diesel – gwiazda serii filmów o nazwie Szybcy i Wściekli. Oprócz tego twórcy nie byli jeszcze gotowi zdradzić zbyt wielu szczegółów, więc fani survivalów muszą zadowolić się wyłącznie szczątkowym trailerem.

ARK 2 zadebiutuje w 2023 roku na PC i Xbox Series X|S (Microsoft zapewnił sobie konsolową ekskluzywność). Gra będzie dostępna w abonamencie Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z