Konferencja Xbox & Bethesda Games Showcase zapowiedziana. Zobaczymy nowe gry

Xbox & Bethesda Games Showcase 2022

Microsoft właśnie zapowiedział tegoroczną konferencję Xbox & Bethesda Games Showcase. Wydarzenie odbędzie się już niedługo, a podczas jego trwania poznamy m.in. nowe gry zmierzające na konsole Xbox i pecety. Zapowiada się naprawdę interesująco!

REKLAMA

Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 — kiedy i gdzie oglądać?

Xbox Games Showcase: Extended

Konferencja Xbox & Bethesda Games Showcase odbędzie się 12 czerwca (niedziela) o godzinie 19:00 czasu polskiego. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w aż sześciu miejscach:

  1. YouTube.com/Xbox
  2. Twitch.tv/Xbox
  3. Twitch.tv/XboxASL
  4. Twitter.com/Xbox
  5. Facebook.com/Xbox
  6. TikTok.com/@Xbox

Przeczytaj też: Cheaterzy w Call of Duty nie będą widzieć innych graczy

Na konferencji zostaną zaprezentowane nowe gry od Xbox Game Studios, Bethesdy i innych zespołów. Ponadto poznamy kolejne tytuły na konsole i PC, które pojawią się w usłudze Xbox Game Pass na premierę. Ciężko powiedzieć, jakich produkcji możemy się spodziewać, ale nie ma co gdybać — do 12 czerwca szybko przeleci. Rzecz jasna, my konferencję będziemy oglądać, a tuż po jej zakończeniu na XGP.pl pojawi się obszerne podsumowanie tego, co pokazał Microsoft i spółka. A Wy będziecie śledzić tę transmisję? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!