Ark Survival Ascended zalicza kolejne opóźnienie na Xboxach. Gracze muszą uzbroić się w cierpliwość

ark survival ascended

Jak informowaliśmy kilka dni temu, Ark Survival Ascended zaliczyło opóźnienie premiery na konsolach Xbox. Twórcy podawali wówczas, że powodem jest oczekiwanie na certyfikację. Jednak jak się okazuje, gra nadal nie ukazała się na sprzęcie Microsoftu, a studio Wildcard po raz kolejny informuje o przesunięciu premiery.

Kolejne opóźnienie premiery Ark Survival Ascended na konsolach Xbox

Ark Survival Ascended miało ukazać się jeszcze w tym tygodniu na Xboxach Series X|S. Użytkownicy konsol Microsoftu po raz kolejny muszą jednak uzbroić się w cierpliwość. Jak informuje studio Wildcard, premiera gry na Xboxach opóźnia się kolejny raz.

Jak informowali twórcy poprzednim razem, gra wciąż przechodziła proces certyfikacji, przez co nie mogła zostać wydana w terminie. Teraz autorzy Ark Survival Ascended ponownie podają ten sam powód, jednak dodatkowo, jak przekazują, napotkano na „niespodziewane problemy”. Aktualnie, jeśli chodzi o premierę produkcji na Xboxach, twórcy celują w początek przyszłego tygodnia.

Zobacz też: Gry na PS Vita

Na koniec przypomnijmy, że Ark Survival Ascended stanowi odświeżoną wersję Ark Survival Evolved, przygotowaną z wykorzystaniem silnika Unreal Engine 5. Produkcja ma również na przełomie listopada i grudnia ukazać się na PlayStation 5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.