Ark Survival Ascended w końcu dotrze na Xboxy! Po kilku opóźnieniach premiery mamy konkretną datę

ark survival ascended

Ark Survival Ascended nie miało łatwej drogi, aby w końcu trafić na Xboxy. Oczekiwanie na certyfikację nie tylko zmuszało twórców do przesunięcia daty premiery gry na sprzęcie Microsoftu, ale także rozczarowało wyczekujących na tytuł graczy. Teraz jednak wreszcie doczekaliśmy się konkretnego terminu debiutu Ark Survival Ascended na konsole Xbox.

Ark Survival Ascended w końcu z datą premiery na Xboxach

Jak poinformowali za pośrednictwem platformy X twórcy Ark Survival Ascended, produkcja ukaże się na Xboxach 21 listopada (dzisiaj) o godzinie 16:00 czasu polskiego. Jak zapewniają autorzy gry, nie będzie już żadnych opóźnień, jeżeli mowa o konsolach Microsoftu.

Jeśli zaś chodzi o PlayStation 5, tutaj gracze będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Gra nadal przechodzi proces certyfikacji na sprzęcie Sony. Premiery Ark Survival Ascended na PS5 możemy spodziewać się dopiero na początku grudnia 2023 roku.

Zobacz też: Smartfon do 2000 zł

Na zakończenie warto wspomnieć, że Ark Survival Ascended to odświeżona wersja Ark Survival Evolved. Produkcja została stworzona przy użyciu silnika Unreal Engine 5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.