Zapowiedź nowej gry FromSoftware. Twórcy Elden Ring prezentują Armored Core 6 Fires of Rubicon

Armored Core 6 Fires of Rubicon

Elden Ring cieszy się wciąż ogromną popularnością, a udany rok FromSoftware przypieczętowała gala The Game Awards 2022. Po tak doskonałej produkcji można śmiało założyć, że oczekiwania względem Armored Core 6 Fires of Rubicon, nowej produkcji studia, są dosyć wysokie.

Pierwszy zwiastun Armored Core 6 Fires of Rubicon

Zwiastun Armored Core 6 Fires of Rubicon

FromSoftware słynie oczywiście przede wszystkim z gier soulslike. Seria Dark Souls, Sekiro, Bloodborne czy teraz Elden Ring to legendy branży gier, które cały czas kształtują ten wyjątkowy gatunek. Pomiędzy tymi produkcjami, blisko 10 lat temu, deweloperzy próbowali swoich sił w shooterach.

Ostatnią próbą było Armored Core: Verdict Day w 2013 roku, które niestety nie cieszyło się aż tak dużym zainteresowaniem, jak inne gry studia. Teraz FromSoftware ma jednak do dyspozycji nową generację, a Elden Ringiem zyskał sobie uwagę niemalże całej branży.

Przeczytaj też: Z czego składa się komputer?

Armored Core 6 Fires of Rubicon ma zadebiutować w 2023 roku na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz PC. Pierwszy zwiastun może nie prezentować żadnej rozgrywki, ale bez wątpienia intryguje. Bardzo ciekawie będzie zobaczyć FromSoftware w innym gatunku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!