Armored Core 6 na nowym gameplayu! Bandai Namco przedstawia 13 minut widowiskowej rozgrywki

Armored Core 6

Armored Core 6 jawi się jako bardzo ciekawa premiera tego lata. Potwierdza to dzisiejszy gameplay, który wydawca gry właśnie opublikował na swoim kanale. Zwiastuje on, że ogromne mechy powrócą w wielkim stylu.

Gameplay z Armored Core 6

Gameplay Armored Core 6

Od premiery ostatniej części Armored Core 6 upłynęła już dekada. Nic więc dziwnego, że fani wyczekują na zapowiedzianą w kwietniu tego roku szóstą odsłonę serii.

A najnowszy gameplay z gry zdradza, że zdecydowanie jest na co czekać. Możemy na nim zauważyć użycie kilku interesujących mechanik, wliczając w to służącą do przemieszczania się i walki umiejętność „Assault Boost”.

Generalnie walka sprawia wrażenie szybkiej, efektywnej oraz efektownej. Czyli dokładnie takiej, jaką od Armored Core 6 oczekują gracze.

Nagrany materiał ujawnił również krótki opis fabuły produkcji. Ta rozegra się w przyszłości na fikcyjnej planecie o nazwie Rubicon 3. Wcielimy się w rolę niezależnego najemnika, którego zadaniem będzie odnalezienie nowej substancji Koral.

Zobacz też: Router gamingowy – najlepsze modele

Kup Armored Core 6

Jeżeli powyższy opis brzmi ciekawie, to z pewnością ucieszy Was fakt, że Armored Core 6 pojawi się na rynku już 25 sierpnia 2023 roku. Gra zostanie wydana na PC, PS4, PS5, Xboxa One i Xboxy Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.