Nowa gra od twórców Dark Souls i Elden Ring na gameplayu! Armored Core 6 z datą premiery

Armored Core 6

Plotki o nadciągającej premierze Armored Core 6 krążyły po sieci już od jakiegoś czasu, co przyciągało ogromne zainteresowanie fanów produkcji studia FromSoftware. Koniec końców okazało się, że te przecieki były jak najbardziej prawdziwe. Dziś potwierdzono bowiem, że Armored Core 6 zadebiutuje w sierpniu, a ogłoszeniu towarzyszył również imponujący gameplay gry.

Armored Core 6 z premierą w sierpniu 2023 roku. Jest też nowy gameplay

Gameplay Armored Core 6

Po sukcesie Elden Ring oczekiwania sympatyków FromSoftware co do następnej produkcji studia są naprawdę wysokie. Ich ostatni soulslike zdobył przecież masę nagród i został wielokrotnie okrzyknięty grą roku.

O tym, czy deweloperom uda się podtrzymać dobrą passę, dowiemy się wraz z premierą Armored Core 6. Zaplanowano ją na 25 sierpnia 2023 roku, a dołączony do jej ogłoszenia gameplay gry zwiastuje niezwykle widowiskową przygodę, więc z pewnością jest na co czekać.

Zobacz też: Najlepsze gry platformowe

Armored Core 6 to ogółem już 12. gra z całej serii. Pojawi się na PC, PS4, Xboxie One, PS5 oraz Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.