CJ zamienił Groove Street na Rubicon! Nietypowa modyfikacja „ulepsza” Armored Core 6

Armored Core 6 armored carl

Armored Core 6 Fies of Rubicon zadebiutowało ledwie cztery dni temu i przyglądając się recenzjom tej produkcji, można śmiało stwierdzić, że From Software znowu wydało świetnie przygotowaną grą. Nie trzeba było też długo czekać, aż wydanie na PC doczeka się pierwszych modyfikacji dodających lub zmieniających pewne aspekty oryginalnej wersji. Jedna z nich jest równie… niecodzienna, co oczekiwana przez wielu graczy z całego świata.

CJ z GTA San Andreas zawitał także do Armored Core 6 w formie moda Armored Carl

Armored Core 6 – prezentacja moda Armored Carl

Mowa oczywiście o modyfikacji Armored Carl, która sprawia, że zamiast mechów w Armored Core 6 Fires of Rubicon, głównym bohaterem staje się… CJ z GTA San Andreas. Kultowa już postać z hitu Rockstara doczekała się więc stosownego rozciągnięcia, aby dopasować się do rozmiarów maszyn, a jednocześnie zyskała konkretne uzbrojenie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Carl Johnson pojawia się jako zamiennik tylko w przypadku modeli HC-2000, CC-2000, AC-2000 i 2C-2000, w przypadku wyboru innych opcji personalizacji CJ po prostu znika.

Oczywiście modyfikacja coraz zyskuje na popularności wśród pecetowców, a jeden z obserwujących modyfikację, kryjący się pod nickiem Neosplaything, wyraził swoje zdanie na temat modyfikacji w następujący sposób:

Wiedziałem, że ten mod jest nieunikniony, ale nie sądziłem, że będzie on jednym z pierwszych.

Neosplaything

Trzeba przyznać, że jest to całkiem celne spostrzeżenie, które zarazem pokazuje, że dla graczy mających sporo dystansu (i równie wiele zdolności technicznych) rzeczy niemożliwe nie istnieją.

Przeczytaj też: Darmowe gry na Xbox Series X|S

Modyfikacja dostępna jest wyłącznie dla wydań na PC i dostępna jest na stronie NexusMods, skąd można ją pobrać. Na koniec warto zaznaczyć, że nie jest to pierwszy raz, kiedy — dzięki moderom — CJ wpada z niezapowiedzianą wizytą do innych produkcji. Sztandarowym przykładem może być tutaj obecność tej postaci m.in. w God of War z 2018 roku, Spider-Manie, czy… Stary. Prawdziwy obieżyświat!

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.