Widowiskowy gameplay z Armored Core 6 robi wrażenie! Twórcy Elden Ring pokazują kolejne fragmenty z FPS-a

Armored Core 6

Podczas Summer Game Fest mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy gameplay z nadchodzącej produkcji od twórców Elden Ring. FromSoftware podzieliło się wówczas materiałami z dynamicznej rozgrywki, a nagranie zostało niezwykle ciepło przyjęte przez graczy. Tym razem studio udostępniło kolejny gameplay z Armored Core 6, w którym możemy zobaczyć kilka nowych fragmentów ze zbliżającej się gry.

Gameplay z Armored Core 6 zapowiada widowiskową produkcję. Twórcy Elden Ring chwalą się kolejnymi fragmentami rozgrywki

Gameplay z Armored Core 6

Choć w zaprezentowanym materiale możemy dostrzec urywki, które pojawiały się podczas pierwszej prezentacji z rozgrywki, widzimy również kilka nowych elementów. Opublikowany dziś gameplay z Armored Core 6 jest w znacznie lepszej jakości i przedstawia kolejne fragmenty gry, w tym szybką akcję i dynamiczne sekwencje walki. Wszystko wskazuje na to, że twórcy szykują dla graczy naprawdę widowiskową produkcję.

W tym miejscu warto także wspomnieć, że Armored Core to seria od FromSoftware, której historia sięga 1997 roku. Ta trzecioosobowa strzelanka umożliwia graczom sterowanie mechami w futurystycznym świecie, w którym aż roi się od przeciwników. Jak obiecują twórcy, Armored Core 6 ma zapewnić „zupełnie nowe, wysokooktanowe wrażenia”, a przedstawiony dziś gameplay zdaje się w pełni potwierdzać te słowa.

Zobacz też: Co to jest eGPU

Kup Elden Ring

Choć FromSoftware słynie z tworzenia gier w gatunku soulslike, trzeba przyznać, że nadchodząca trzecioosobowa strzelanka zapowiada się naprawdę obiecująco. Sądząc po komentarzach pod materiałem, gracze już nie mogą się doczekać, aż sprawdzą, co przygotowało dla nich studio odpowiedzialne za stworzenie Elden Ring. Przypominamy, że Armored Core 6 ukaże się już 25 sierpnia 2023 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.