Armored Core 6 z pierwszym gameplayem! Gra twórców Elden Ring przeniesie nas do innego gatunku

Armored Core 6

Summer Game Fest ucieszył dziś graczy materiałami z nadchodzącej produkcji od twórców popularnego Elden Ring. FromSoftware zaprezentowało bowiem na pokazie pierwszy gameplay Armored Core 6, który, trzeba przyznać, wygląda bardzo obiecująco. Wszystko wskazuje na to, że miłośnicy futurystycznych klimatów mają na co czekać.

Dynamiczny gameplay z Armored Core 6 przenosi graczy w odległą przyszłość

Gameplay Armored Core 6

FromSoftware pracuje nad najnowszą odsłoną Armored Core już od kilku miesięcy. Choć studio słynie z tworzenia gier w gatunku soulslike, deweloperzy posiadają w swoim portfolio również serię trzecioosobowych strzelanek, której historia sięga 1997 roku. Choć wcześniej mogliśmy zobaczyć krótkie fragmenty rozgrywki w zwiastunie, dziś graczom został przedstawiony pierwszy pełnoprawny gameplay z nadchodzącego Armored Core 6.

Na udostępnionym materiale widzimy między innymi kilka różnorodnych lokacji umiejscowionych w odległej przyszłości, możliwość personalizowania wyposażenia mecha czy sekwencje walki. Deweloperzy podzielili się także fragmentem rozgrywki pokazującym potyczkę robota z bossem, która zdaje się nie należeć do najłatwiejszych. Tytuł zapowiada się na niezwykle dynamiczny, a sami twórcy wraz z powrotem do serii obiecują zapewnić „zupełnie nowe, wysokooktanowe wrażenia”.

Zobacz też: Kody do Wiedźmin 3

Kup Elden Ring

Choć opublikowany gameplay nie jest szczególnie długi, daje nam pewien obraz tego, czego możemy spodziewać się po nadchodzącej wielkimi krokami produkcji FromSoftware. Przypominamy jednocześnie, że Armored Core 6 zadebiutuje już 25 sierpnia 2023 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.