Armored Core VI — do sieci trafiła główna grafika z gry. Przeciek ujawnia jeszcze jedną ciekawą informację

Armored Core VI grafika główna

Wielu entuzjastów produkcji tworzonych przez From Software nadal z niecierpliwością oczekuje najnowszych konkretów dotyczących Armored Core VI. W ostatnim czasie otrzymaliśmy jedynie poszlakę z koreańskiego urzędu zajmującego się klasyfikacją wiekową gier, co może zwiastować, że prace nad tytułem postępują. Teraz zaś w wyniku kolejnego wycieku do sieci trafiły nowe materiały, które jeszcze bardziej rozbudzają oczekiwania fanów japońskiego studia.

Coraz więcej przecieków związanych z Armored Core VI Fires of Rubicon

Interesting note about the Armored Core VI install is that it's on version 2.1.0.1 which is strange for a pre-release game.

I think a reveal is coming very soon and it's almost certainly making 2023. pic.twitter.com/Np5AvOk0cB

— Okami Games (@Okami13_) April 16, 2023

Interesting note about the Armored Core VI install is that it's on version 2.1.0.1 which is strange for a pre-release game.

I think a reveal is coming very soon and it's almost certainly making 2023. pic.twitter.com/Np5AvOk0cB

— Okami Games (@Okami13_) April 16, 2023

Jak informuje twitterowy profil Okami Games, wczoraj osoby przeszukujące regularnie bazy danych serwerów Microsoft Store miały natrafić na oficjalną grafikę główną z Armored Core VI Fires of Rubicon. Obraz przedstawia uszkodzonego mecha na tle futurystyczny ruin.

Ten sam profil ujawnił także, iż na serwerach sklepu Microsoftu pojawiły się już pliki preinstalacyjne, które można będzie pobrać jeszcze przed oficjalną premierą. Szczególną uwagę warto jednak zwrócić, na fakt, iż mowa tutaj o wersji 2.1.0.1, co wskazywać może na zaawansowany etap prac nad Armored Core VI Fires of Rubicon.

Przeczytaj też: Gry podobne do Gothic

Oczywiście wszystko może (choć nie musi) wskazywać na to, że zbliżamy się coraz bardziej do oficjalnej zapowiedzi daty debiutu Armored Core VI Fires of Rubicon. Na ten moment jednak From Software milczy, jednak pozostaje mieć nadzieję, że Japończycy niebawem uchylą rąbka tajemnicy i zdradzą datę premiery swojego nadchodzącego dzieła.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.