Armored Core 6 zadebiutuje szybciej, niż się spodziewano? Tytuł otrzymał pierwszą klasyfikację wiekową

Armored Core 6 Fires of Rubicon

Pod koniec 2022 roku From Software zaskoczyło wielu swoich entuzjastów, publikując zwiastun oczekiwanego przez wielu Armored Core 6 Fires of Rubicon. Od tamtego momentu nie dostaliśmy co prawda zbyt wielu informacji, poza tym, że produkcja nie zaoferuje otwartego świata oraz pozbawiona będzie trybu kooperacji. Ostatnio jednak okazało się, że gra otrzymała pierwszą klasyfikację wiekową, a to może zwiastować rychłą premierę.

Armored Core 6 Fires of Rubicon z klasyfikacją wiekową w Korei Południowej

Armored Core 6-2
Armored Core 6 Fires of Rubicon

Na stronie południowokoreańskiego organu zajmującego się klasyfikacją wiekową m.in. gier wideo pojawiła się adnotacja traktująca właśnie o nadchodzącej grze od From Software, czyli Armored Core 6 Fires of Rubicon. Produkcja ta otrzymała raiting „12+”, a spowodowane jest to „łagodną przemocą” wyrażaną za pomocą różnych ataków i wybuchów.

Sama ta informacja nie jest przesadnie spektakularna, jednak trzeba pamiętać, iż twórcy z reguły oddają do oceny swoje projekty najczęściej w momencie, gdy pod względem zawartości można uznać je za kompletne.

W wielu przypadkach informacje tego rodzaju pozwalały sugerować, iż wydawcy oraz deweloper przymierzają się do rozpoczęcia kompleksowej kampanii reklamowej.

Przeczytaj też: Gry podobne do GTA

Oczywiście na ten moment znane są żadne konkrety związane z datą premiery Armored Core 6, ani nawet z przybliżonym terminem rozpoczęcia kampanii marketingowej. Mimo tego według niektórych doniesień pojawiających się w marcu bieżącego roku najnowszy projekt od From Software zadebiutuje już na przełomie września i października 2023.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.