Art of Rally od dzisiaj w Xbox Game Pass

Art of Rally

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że wkrótce do Xbox Game Pass trafi Art of Rally. Tak się składa, że „wkrótce” to dzisiaj. Można już powoli zasiadać za kierownicą.

Art of Rally w Xbox Game Pass

Zwiastun Art of Rally z elementami rozgrywki

Art of Rally to minimalistyczna gra wyścigowa umożliwiająca rozgrywanie wyścigów na wielu trasach w różnych państwach. Do dyspozycji graczy oddano ponad 50 samochodów rajdowych, dlatego każdy powinien bez trudu znaleźć auto idealne dla siebie i swojego stylu rozgrywki.

Art of Rally jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, co oznacza, że wszyscy chętni subskrybenci mogą rozpoczynać pobieranie. W ramach usługi Microsoftu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z