Art of Rally na dniach trafi do Xbox Game Pass

Art of Rally

Dopiero co pisaliśmy, że wkrótce do Xbox Game Pass trafią nowe gry od Codemasters. Teraz – chwilę później – dowiedzieliśmy się, że w abonamencie Microsoftu na dniach pojawi się jeszcze Art of Rally, czyli ciekawa „wyścigówka” z bardzo dobrymi ocenami na Steamie. Nic, tylko się cieszyć!

Art of Rally zmierza do Xbox Game Pass

Zwiastun Art of Rally

Art of Rally to gra wyścigowa z minimalistyczną oprawą graficzną. Gracze mogą zasiąść za kierownicą ponad 50 samochodów rajdowych i ścigać się na wielu trasach w różnych państwach. O tym, że Art of Rally wzbogaci bibliotekę Xbox Game Pass wiemy już od marca, ale dopiero teraz producent ujawnił, kiedy dokładnie gra pojawi się w subskrypcji Amerykanów.

Otóż Art of Rally zadebiutuje w Xbox Game Pass już w przyszłym tygodniu, a konkretniej 12 sierpnia 2021 roku. W ramach usługi tytuł ten uruchomimy na PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z