Były exclusive Xboxa doczeka się wydania fizycznego na PS5! To zdecydowanie warto mieć na półce

As Dusk Falls

Zapowiedziany w zeszłym roku na PS4 i PS5 As Dusk Falls jest już dostępny na konsolach Sony od marca. Teraz doczeka się również wydania fizycznego. Te zadebiutuje już za kilka miesięcy na najnowszym PlayStation.

Ruszyły preordery na wydanie fizyczne As Dusk Falls na PS5

As Dusk Falls to ciepło przyjęty interaktywny horror, który początkowo pojawił się na PC oraz Xboxach. Ten stan rzeczy utrzymywał się do marca 2024 roku, gdy to gra trafiła również na PS4 i PS5.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Teraz najnowsza konsola Sony doczeka się również wydania fizycznego gry. I to nie byle jakiego, bo jak twierdzą sami twórcy – jest to edycja premium.

Poza pudełkiem z grą, w zestawie znajdziemy też notes oraz plakat. Całość została wyceniona na 44,99 dolarów, czyli około 179 zł. Preordery na nią można składać w tym miejscu, a premiera jest planowana na 4 czerwca.

Niestety wygląda na to, że edycja ta została przygotowana wyłącznie dla PS5. Deweloperzy nie wspomnieli bowiem, aby została wydana także przynajmniej na Xboxy Series X|S.

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2253 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.