5 odsłon Assassin’s Creed do ogrania za darmo przez 5 dni! Ubisoft udostępni cenione gry

Assassin's Creed Valhalla

Już w październiku na rynku pojawi się Assassin’s Creed Mirage. Twórcy zapewniają, że najnowsza część będzie prawdziwym powrotem do korzeni pod wieloma względami. Ubisoft w oczekiwaniu na premierę postanowił udostępnić graczom 5 odsłon Assassin’s Creed, które będzie można wypróbować za darmo przez 5 dni.

5 różnych części Assassin’s Creed za darmo przez 5 dni

Darmowy weekend z Assassin’s Creed

Ubisoft przygotowuje się już do październikowej premiery Assassin’s Creed Mirage, a spędzenie kilku dni z wcześniejszymi częściami serii jest idealną okazją, aby przygotować się na nową przygodę. Francuski deweloper udostępnia bowiem za darmo 5 odsłon Assassin’s Creed, które będą dostępne przez 5 dni – od 10 do 14 sierpnia 2023. Poniżej przedstawiamy gry, które będzie można sprawdzić za darmo w ramach bezpłatnego wydłużonego „weekendu” oraz zasady, na jakich będą dostępne:

  • PC: Assassin’s Creed 2, Brotherhood, Revelations, Black Flag oraz Valhalla pobierzemy za pośrednictwem Ubisoft Connect lub Epic Games Store od 10 sierpnia (18:00) i będziemy mogli grać do 14 sierpnia (14:00).
  • PlayStation 4 i PlayStation 5: Assassin’s Creed Valhalla będzie dostępne od 10 sierpnia (20:00) do 14 sierpnia (14:00). Jeśli chodzi o Ezio Collection oraz Assassin’s Creed Black Flag, z darmowego weekendu skorzystają jedynie posiadacze PlayStation Plus Extra.
  • Xbox One i Xbox Series X|S: Wszystkie pięć odsłon będzie dostępnych od 10 sierpnia (19:00) do 14 sierpnia (22:00). Należy jednak pamiętać, że na konsolach Microsoftu wszystkie z pięciu gier będą dostępne za darmo jedynie dla abonentów usługi Xbox Live Gold.

Dodatkowo trzeba mieć na uwadze, że Ubisoft zapewnia jedynie podstawowe wersje – oznacza to, że nie zagramy w duże dodatki do Valhalli (Świt Ragnaroku, Gniew Druidów, Oblężenie Paryża). Jednak co ważne, jeżeli zainteresowani zdecydują się na zakup danego tytułu, postępy w grze zostaną zachowane i będzie można kontynuować zabawę w miejscu, w którym się skończyło.

Zobacz też: Gry podobne do Until Dawn

Kup Assassin’s Creed Mirage

Mając na uwadze, jak rozbudowane tytuły znajdują się w ofercie darmowego „weekendu”, najlepiej zdecydować się na jeden z tytułów. Dodatkowo obecnie w Ubisoft Store trwa specjalna promocja na tytuły z serii Assassin’s Creed, która potrwa do 17 sierpnia. Obniżki sięgają nawet 75%.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.