Assassin’s Creed Hexe będzie przełomowym Asasynem. Gra „zagłębi się w nieco inny gatunek”

Assassin's Creed Hexe

Assassin’s Creed Hexe to jeden z czterech Asasynów, które zostały zapowiedziane podczas wrześniowego Ubisoft Forward. Prezentacja owej gry została bardzo ciepło przyjęta przez społeczność, a to dlatego, iż deweloperzy postawią na ciekawy setting i założenia rozgrywki. Więcej o nich opowiedział producent wykonawczy marki – Marc-Alexis Cote – dla redakcji VGC.

REKLAMA

Assassin’s Creed Hexe będzie powiewem świeżości w serii

We work in the dark…

That's all we can say for now about Assassin’s Creed Codename HEXE.#AssassinsCreed pic.twitter.com/01YM9uXtr8

— Assassin's Creed (@assassinscreed) September 10, 2022

We work in the dark…

That's all we can say for now about Assassin’s Creed Codename HEXE.#AssassinsCreed pic.twitter.com/01YM9uXtr8

— Assassin's Creed (@assassinscreed) September 10, 2022

Z podanych informacji wynika, że za grę odpowiadają twórcy pracujący w oddziale Ubisoft Montreal – czyli te same osoby, które zajmowały się tworzeniem Assassin’s Creed Valhalla. Okazuje się jednak, że deweloperzy nie będą musieli przygotować kolejnego, rozległego RPG-a, bo Assassin’s Creed Hexe zapewni „inne wrażenia pod względem struktury gry”. Jest to jednoznaczne z tym, iż nie będzie to zwykły RPG czy gra akcji.

Sprawdź też: Kody do Heroes 3

Więcej szczegółów nt. założeń produkcji nie podano, aczkolwiek dodano, że do premiery jeszcze długa droga – w pierwszej kolejności zadebiutuje AC Mirage, potem AC Red, a dopiero po nim AC Hexe, co oznacza, że na grę osadzoną w czasach polowań na czarownice poczekamy nawet do 2025 czy 2026 roku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!