Assassin’s Creed Hexe będzie przełomowym Asasynem. Gra „zagłębi się w nieco inny gatunek”

Assassin's Creed Hexe

Assassin’s Creed Hexe to jeden z czterech Asasynów, które zostały zapowiedziane podczas wrześniowego Ubisoft Forward. Prezentacja owej gry została bardzo ciepło przyjęta przez społeczność, a to dlatego, iż deweloperzy postawią na ciekawy setting i założenia rozgrywki. Więcej o nich opowiedział producent wykonawczy marki – Marc-Alexis Cote – dla redakcji VGC.

Assassin’s Creed Hexe będzie powiewem świeżości w serii

Z podanych informacji wynika, że za grę odpowiadają twórcy pracujący w oddziale Ubisoft Montreal – czyli te same osoby, które zajmowały się tworzeniem Assassin’s Creed Valhalla. Okazuje się jednak, że deweloperzy nie będą musieli przygotować kolejnego, rozległego RPG-a, bo Assassin’s Creed Hexe zapewni „inne wrażenia pod względem struktury gry”. Jest to jednoznaczne z tym, iż nie będzie to zwykły RPG czy gra akcji.

Sprawdź też: Kody do Heroes 3

Więcej szczegółów nt. założeń produkcji nie podano, aczkolwiek dodano, że do premiery jeszcze długa droga – w pierwszej kolejności zadebiutuje AC Mirage, potem AC Red, a dopiero po nim AC Hexe, co oznacza, że na grę osadzoną w czasach polowań na czarownice poczekamy nawet do 2025 czy 2026 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.