Assassin’s Creed Hexe przestraszy fanów serii. Poznamy historię związaną z polowaniami na czarownice

Assassin's Creed Hexe

Informatorzy mieli po raz kolejny rację. Kilka dni temu zdradzono, że Ubisoft opracowuje Assassin’s Creed Hexe, który miałby być jedną z wielu nadchodzących historii do HUB-u serii – Assassin’s Creed Infinity. Teraz – w trakcie wrześniowego Ubisoft Forward – plotki dotyczące tejże produkcji zostały potwierdzone, a my poznaliśmy pierwsze informacje na jej temat.

REKLAMA

Assassin’s Creed Hexe będzie najmroczniejszą częścią w dziejach serii?

Assassin’s Creed Hexe – trailer

Podczas prezentacji usłyszeliśmy, iż owa produkcja będzie dość odmiennym tytułem względem poprzednich odsłon serii. Największy nacisk zostanie poświęcony na mrok i chęć wywołania u odbiorcy poczucia niebezpieczeństwa, ponieważ pozycja zostanie osadzona w okresie XVI-wiecznym, kiedy to w Europie miały miejsce polowania na czarownice.

Sprawdź też: Kody do Heroes 3

Premiera Assassin’s Creed Hexe będzie miała miejsce w kolejnych latach, a gra trafi najprawdopodobniej wyłącznie na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S, omijając tym samym poprzednią generację konsol.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!