Assassin’s Creed Infinity z wyczekiwanym przez fanów miejscem akcji? Insider zabiera głos

Assasin's Creed Infinity

Miejsce akcji Assassin’s Creed Infinity w dalszym ciągu jest owiane tajemnicą. Nadchodząca gra-usługa od Ubisoftu ma regularnie dostarczać graczom nowych opowieści, ale nie wiadomo, jakie lokacje przyjdzie im zwiedzić w pierwszej kolejności. Plotki sugerują jednak, że będzie to coś ciekawego.

REKLAMA

Miejsce akcji Assasin’s Creed Infinity owiane tajemnicą

Assasin's Creed Infinity
Postacie z gier Assasin’s Creed

Branżowy dziennikarz Jeff Grubb na łamach podcastu Games Mess Decides stwierdził, że do serii zawitać może wyczekiwana przez fanów feudalna Japonia. Mężczyzna wspomniał, że takiego miejsca akcji możemy się doczekać nawet w odsłonie o podtytule Infinity. Nie wiadomo jednak, czy kraj z dalekiego wschodu byłby pierwotnym umiejscowieniem akcji gry, czy może zostałby dodany do niej w dalszej kolejności.

Zobacz też: Słuchawki do PS5

Zgodnie z zapowiedziami twórców, Assassin’s Creed Infinity będzie nowym otwarciem w serii, która z regularnego cyklu wydawniczego przejdzie na system usługi. Oznacza to, że nowa kampania czy lokacja będzie mogła zostać dodana do istniejącej już „platformy”. Zanim to się jednak wydarzy, na rynku ukaże się Assassin’s Creed Rift, którego miejscem akcji ma być podobno Bliski Wschód.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!