Assassin’s Creed Rift i Infinity. Zasłużony informator mówi o przyszłości serii

Assassin's Creed Basim

Ubisoft stosunkowo niedawno poinformował, że przyszłość serii Assassin’s Creed poznamy we wrześniu tego roku. Teraz powracają plotki co do tego, gdzie miałaby rozgrywać się akcja Assassin’s Creed Rift – potencjalnego spin-offu, w którym główną rolę odegra Basim z Assassin’s Creed Valhalla.

Assassin’s Creed Rift prawdopodobnie rozegra się w stolicy Iraku

Ubisoft, on earnings call this afternoon, says "we won't comment further on the rumor" but (accidentally?) refers to it as Rift, all but confirming our report

— Jason Schreier (@jasonschreier) February 17, 2022

Ubisoft, on earnings call this afternoon, says "we won't comment further on the rumor" but (accidentally?) refers to it as Rift, all but confirming our report

— Jason Schreier (@jasonschreier) February 17, 2022

Wczoraj jeden z informatorów puścił w świat informację, jakoby rzeczona poboczna odsłona marki Ubisoftu miałaby rozegrać się w czasach imperium Azteków. Informacja ta wywołała dość pozytywne uczucia wśród fanów, bowiem z tegoż settingu można by wyciągnąć wiele ciekawych wątków i przedstawić je w intrygujący, często brutalny sposób.

Jason Schreier – znany branżowy insider – postanowił wypowiedzieć się na temat przecieku i stwierdził, że zgodnie z jego artykułem opublikowanym w lutym na stronie Bloomberg, Assassin’s Creed Rift rozegra się w Bagdadzie, czyli stolicy Iraku. Informator jest pewny, że Ubisoft nie zmienił planów.

Sprawdź też: Najlepsze gry na Nintendo Switch

Schreier dodał również, że po premierze Assassin’s Creed Rift przyjdzie czas na Assassin’s Creed Infinity, które ma być platformą online (HUB-em) do pomniejszych, fabularnych historii. Obecnie nie znamy więcej szczegółów, bo te zostaną przedstawione we wrześniu tego roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z