Beta Assassin’s Creed Jade ogłoszona! Ubisoft pozwoli graczom przetestować grę za darmo

Assassin's Creed Jade

Assassin’s Creed Codename Jade to produkcja, którą przygotowuje należący do Tencenta oddział Level Infinite. Ubisoft poinformował dziś o zamkniętej becie gry, która wystartuje już w sierpniu. Dostęp do niej będą mieć zainteresowani posiadacze smartfonów z systemami Android oraz iOS.

Data startu bety Assassin’s Creed Jade

Zwiastun Assassin’s Creed Codename Jade

Zapisy do bety Assassin’s Creed Codename Jade ruszyły dziś na oficjalnej stronie gry. Zamknięte testy rozpoczną się już 3 sierpnia 2023 roku.

Przypomnijmy, że gra jest efektem współpracy pomiędzy Ubisoftem oraz Tencentem. Strategiczna kooperacja pomiędzy dwoma firmami została ogłoszona w zeszłym roku.

Codename Jade będzie produkcją free-to-play na smartfony Android oraz iOS. Jej fabuła rozegra się w III wieku w czasach panowania jednej z pierwszych zjednoczonych dynastii w Chinach.

Zobacz też: Najlepsze gry point and click

Kup Assassin’s Creed Mirage

Nie znamy jeszcze konkretnej daty premiery Assassin’s Creed Codename Jade. Zapowiedź beta testów zwiastuje jednak, że ta zostanie ogłoszona dosyć szybko.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.