Assassin’s Creed Jade nowym projektem Ubisoftu. Pokazano pierwszy trailer historii w Chinach

Assassin's Creed Jade

Kilka dni temu Tom Henderson zdradził, że Ubisoft ma zamiar przygotować kolejne dwie części Assassin’s Creed – jedna odsłona byłaby stworzona dla użytkowników smartfonów, a druga z myślą o posiadaczach zestawów wirtualnej rzeczywistości. Plotki te zostały potwierdzone przez Ubisoft w trakcie wrześniowego Ubisoft Forward, gdzie o tychże projektach usłyszeliśmy pierwsze szczegóły.

Assassin’s Creed Jade trafi na telefony

Assassin’s Creed Jade – trailer

Jak wynika z przedstawionych podczas Ubisoft Forward informacji, Assassin’s Creed Jade przeniesie nas do Chin, a akcja gry zostanie osadzona przed naszą erą. Będziemy mogli między innymi wdrapać się na wielki mur chiński, a także przeżyć nową historię. Niestety, ale więcej szczegółów obecnie nie zdradzono.

Sprawdź też: Najlepsze gry fabularne

Nie podano, kiedy Assassin’s Creed Jade trafi na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Dodano jedynie, że premiera odbędzie się „wkrótce”, więc pewnie to kwestia kilku kolejnych miesięcy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.