Assassin’s Creed Jade nowym projektem Ubisoftu. Pokazano pierwszy trailer historii w Chinach

Assassin's Creed Jade

Kilka dni temu Tom Henderson zdradził, że Ubisoft ma zamiar przygotować kolejne dwie części Assassin’s Creed – jedna odsłona byłaby stworzona dla użytkowników smartfonów, a druga z myślą o posiadaczach zestawów wirtualnej rzeczywistości. Plotki te zostały potwierdzone przez Ubisoft w trakcie wrześniowego Ubisoft Forward, gdzie o tychże projektach usłyszeliśmy pierwsze szczegóły.

REKLAMA

Assassin’s Creed Jade trafi na telefony

Assassin’s Creed Jade – trailer

Jak wynika z przedstawionych podczas Ubisoft Forward informacji, Assassin’s Creed Jade przeniesie nas do Chin, a akcja gry zostanie osadzona przed naszą erą. Będziemy mogli między innymi wdrapać się na wielki mur chiński, a także przeżyć nową historię. Niestety, ale więcej szczegółów obecnie nie zdradzono.

Sprawdź też: Najlepsze gry fabularne

Nie podano, kiedy Assassin’s Creed Jade trafi na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Dodano jedynie, że premiera odbędzie się „wkrótce”, więc pewnie to kwestia kilku kolejnych miesięcy.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!