Assassin’s Creed Mirage na konkretnych zapowiedziach. Ubisoft potwierdza 3 nowe materiały promocyjne

Assassin's Creed Mirage

Spośród wszystkich produkcji, których debiut zaplanowany został na drugą połowę 2023 roku, jedną z najciekawszych jest bez dwóch zdań Assassin’s Creed Mirage. Nie jest to tylko i wyłącznie kwestia samego IP, ale też faktu, że Ubisoft zamierza „wrócić do korzeni” wypracowanych przez pierwsze odsłony cyklu. Teraz francuski wydawca zamierza ujawnić więcej konkretów, a planuje to zrobić poprzez specjalne materiały.

Assassin’s Creed Mirage doczeka się trzech całkiem interesujących filmów

Na oficjalnym Twitterze marki pojawił się post, w którym zapowiedziane zostały trzy nadchodzące materiały, które mają przedstawić ciekawe szczegóły związane z procesem powstawania Assassin’s Creed Mirage. Co ciekawe, pierwszy film zatytułowany „Powrót do korzeni” zostanie wypuszczony już jutro, a więc 9 czerwca 2023 roku.

Na razie nie jest pewne, czego dokładnie dowiemy się podczas tego pierwszego materiału, jednak — jak sama nazwa wskazuje — możemy spodziewać się argumentacji, dla których twórcy zdecydowali się na bardziej klasyczne podejście do Assassin’s Creed Mirage, a może nawet ujawnione zostaną mechaniki, które przeniesione zostały z pierwszych odsłon cyklu.

Przeczytaj też: Gry singleplayer

Kup Assassin’s Creed Mirage

Kolejne materiały noszą tytuły „Basim, Mistrz Asasynów” oraz „Odtwarzanie zaginionego miasta”. Może to oznaczać, że otrzymamy więcej konkretów związanych z fabułą oraz realiami historycznymi, w jakich przyjdzie nam poznawać przygody Basima. Wszystkiego zaczniemy dowiadywać się już od jutra.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.