Assassin’s Creed Mirage nie doczeka się DLC, ale Ubisoft ma „pomysły” na rozszerzenie historii Basima

assassin's creed mirage

Do końca kwietnia gracze mogą przetestować Assassin’s Creed Mirage za darmo. Dyrektor kreatywny gry ujawnił tymczasem, że Ubisoft ma „pewne pomysły” na rozbudowanie historii Basima. Deweloper odpowiedział jednocześnie na pytania dotyczące DLC do najnowszej odsłony serii Assassin’s Creed.

Ubisoft nie zapomina o Basimie z Assassin’s Creed Mirage

Assassin’s Creed Mirage – zwiastun

Stéphane Boudon wziął udział w sesji AMA na Reddit. To właśnie jeden z użytkowników wspomnianego forum zadał pytanie o potencjalne DLC do Assassin’s Creed Mirage. Deweloper podkreślił, że wspomniana produkcja została zaprojektowana jako „samodzielne doświadczenie”, a zespół nie planuje żadnych dodatków.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie oznacza to jednak, że historia Basima została zakończona. Boudon poinformował bowiem, że Ubisoft ma „pewne pomysły” na rozbudowanie historii głównego bohatera Assassin’s Creed Mirage. Deweloper ponownie zaznaczył jednak, że nie ma myśli DLC.

Opowiadanie o dorastaniu Basima było dla nas niesamowitą przygodą, więc oczywiście tak, wciąż mamy wiele do powiedzenia na jego temat. Z drugiej strony, tworzenie gry z tak wieloma ograniczeniami jest trudnym zadaniem, a jako zespół chcielibyśmy również odkrywać nowe horyzonty i mieć więcej swobody twórczej.

– dodał Boudon.

Assassin’s Creed Mirage dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Mieliście już okazję zapoznać się z najnowszą odsłoną popularnej serii Ubisoftu? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami.

Źródło: VGC

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.