Assassin’s Creed Mirage w świetnej cenie! Ubisoft ujawnia szczegóły na temat swojego najnowszego dzieła

Assassin's Creed Mirage

Po wielu miesiącach oczekiwania oficjalne ogłoszono datę premiery Assassin’s Creed Mirage, co zaskoczyło wielu widzów środowego PlayStation Showcase 2023. Okazało się, że przy okazji tego ujawnienia Ubisoft postanowił rozpocząć konkretną kampanię marketingową związaną z tym tytułem. Do sieci trafiły więc takie informacje jak cena czy zawartość Edycji Deluxe. Okazuje się, że wcale nie jest tak źle!

Assassin’s Creed Mirage będzie tańszy od większości gier AAA

Assassin's Creed Mirage PS Store
Karta produktu Assassin’s Creed w Mirage PS Store

Niedługo po oficjalnym ogłoszeniu daty premiery Assassin’s Creed Mirage trafił wreszcie do wielu cyfrowych sklepów jak np. PlayStation Store. Tym, co szczególnie powinno zwracać uwagę, to fakt, iż produkcja ta, w standardowym wydaniu, kosztuje jedynie 229,90 zł, Edycja Deluxe zaś wyceniona została na kwotę 279 zł.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Biorąc pod uwagę obecny trend cenowy, który od dłuższego czasu utrzymuje się na pułapie 70 dolarów (ok. 300 zł) za standardowe wydanie gry, jest to bardzo atrakcyjna cena.

Przeczytaj też: Gry z Mario na Nintendo Switch

Powodem dla którego Ubisoft mógł zdecydować się na ustalenie ceny niższej, niż standardowa może być przede wszystkim czas potrzebny na ukończenie tej produkcji. Zgodnie z niektórymi doniesieniami, ma ona zająć „jedynie” 15 godzin, co zdaje się adekwatnym stosunkiem ceny do oferowanego czasu.

Assassin’s Creed Mirage — prezentacja zawartości Edycji Deluxe

W tym miejscu warto wspomnieć także o zawartości Edycji Deluxe oferowanej w Assassin’s Creed Mirage. Oczywiście mowa tutaj wyłącznie o cyfrowych bonusach, które dostępne będą do pobrania. W skład ulepszonego wydania wejdą:

  • Cyfrowy arbook
  • Ścieżka dźwiękowa
  • Pakiety dodatkowych przedmiotów kosmetycznych
  • Pakiet Mentora

Już na pierwszy rzut oka widać, że kosmetyczna zawartość przygotowana przez twórców inspirowana była inną serią Ubisoftu, a dokładniej marką Prince of Persia. Biorąc pod uwagę, że przygody Basima opowiadane w Assassin’s Creed Mirage rozgrywać się będą w X-wiecznym Bagdadzie, to dodatkowe skórki nie powinny powodować przesadnego dysonansu u tych bardziej dociekliwych graczy.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.