Assassin’s Creed Mirage najkrótszą grą z serii? Ptaszki ćwierkają, że nie będzie to długa przygoda

assassins creed mirage

Od początku tego roku zakulisowe wieści na temat Assassin’s Creed Mirage pojawiają się całkiem regularnie, a ostatnio pojawił się naprawdę konkretny przeciek dotyczący najważniejszych zagadnień związanych z rozgrywką i fabułą. Udostępniony został całkiem konkretny rysunek mapy Bagdadu, który ma być znacznie większy niż Paryż znany z Assassin’s Creed Unity. Teraz zaś pojawił się konkretny przeciek, który zdradza nieco szczegółów na temat czasu gry.

Przejście Assassin’s Creed Mirage zajmie mniej niż 20 godzin?

Materiał insidera kryjącego się pod pseudonimem j0nathan nt. przecieków Assassin’s Creed Mirage

Zgodnie z przeciekiem opublikowanym przez insidera kryjącego się pod pseudonimem j0nathan Assassin’s Creed Mirage ma być jedną z najkrótszych części całej serii. Według informatora przejście całej historii ma zająć około 15 godzin, co faktycznie dla niektórych może być zdecydowania za krótką historią.

W tym kontekście warto pamiętać, że początkowo przygody Basima miały być jedynie fabularnym DLC do Assassin’s Creed Valhalla, jednak projekt ten dość szybko rozwinął się do rozmiarów pełnoprawnej gry.

Przeczytaj też: Ranking kamer samochodowych

Nie brak głosów, które twierdzą, że akurat tego rodzaju decyzja jest dobrym rozwiązaniem, bo po dość długich przygodach opisywanych przez „Odyssey” czy „Valhallę”, gracze potrzebują nieco bardziej kameralnych historii. Trzeba jednak pamiętać, że nie są to w żaden sposób potwierdzone informację. Możliwe, że potwierdzenie lub zaprzeczenie tym doniesieniom możliwe będzie podczas Ubisoft Forward.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.