Assassin’s Creed Mirage na blisko 20-minutowej rozgrywce! Gameplay potwierdza, że seria wraca do korzeni

Assassin's Creed Mirage

W trakcie targów Gamescom 2023 gracze mieli okazję zobaczyć nowy zwiastun Assassin’s Creed Mirage, który skupiał się na prezentacji IX-wiecznego Bagdadu. Tymczasem premiera nowej części popularnego cyklu Ubisoftu zbliża się wielkimi krokami. Część dziennikarzy miała już okazję spędzić nieco czasu ze wspomnianą produkcją. Dzisiaj natomiast wybrane redakcje podzieliły się swoimi wrażeniami, a do sieci trafił obszerny gameplay z nadchodzącej odsłony serii Assassin’s Creed.

Do sieci trafił nowe fragmenty rozgrywki z Assassin’s Creed Mirage. Gameplay pokazuje najważniejsze elementy gry

Assassin’s Creed Mirage – gameplay

Powyższy gameplay trwa blisko 20 minut i pokazuje fragmenty dwóch misji, w których trakcie Basim ma za zadanie wyeliminować konkretne cele. Ich tożsamość jest początkowo tajemnicą, a bohater musi przeprowadzić śledztwo, dzięki któremu dowiaduje się, kto kryje się za tajemniczymi pseudonimami. Po zebraniu odpowiednich dowodów protagonista zabiera się do działania.

Gameplay pokazuje najważniejsze elementy Assassin’s Creed Mirage. Basim korzysta bowiem z różnych umiejętności i gadżetów, które pozwalają eliminować lub rozpraszać wrogów. Zgodnie z zapowiedziami wspomniana produkcja ma stanowić powrót do korzeni serii, a najnowsze fragmenty rozgrywki potwierdzają hasła reklamowe Ubisoftu.

Zobacz też: Najlepszy telefon do 400 zł

Kup Assassin’s Creed Mirage

Assassin’s Creed Mirage zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach już 5 października 2023 roku. Zgodnie z zapowiedziami starcia z oponentami w nadchodzącej części serii Assassin’s Creed mają być trudniejsze niż w poprzednich odsłonach cyklu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.