Assassin’s Creed Mirage z godzinami premiery gry. Wstępne pobieranie ruszyło na wszystkich platformach

Assassin's Creed Mirage

Premiera Assassin’s Creed Mirage już za rogiem. W ostatnim czasie Ubisoft przygotowywał graczy do tego wydarzenia, publikując między innymi 7-minutowy gameplay prezentujący najważniejsze elementy gry. Teraz natomiast twórcy podają godziny startu rozgrywki.

Godziny premiery Assassin’s Creed Mirage

Już jutro premiera Assassin’s Creed Mirage, najnowszej produkcji Ubisofu z akcją osadzoną w IX-wiecznym Bagdadzie. W związku z tym francuska firma na platformie X (dawny Twitter) udostępniła informacje o dokładnych godzinach premiery gry. Jeśli chodzi o konsole, produkcję będzie można uruchomić 5 października o północy. Gracze pecetowi będą musieli poczekać do 1:00 (Ubisoft Connect) lub 18:00 (Epic Games Store) według czasu polskiego.

Dodatkowo ruszyło już wstępne pobieranie Assassin’s Creed Mirage na wszystkich platformach. Wczoraj odbyła się również transmisja na żywo, w trakcie której można było rzucić okiem na pierwsze kilka godzin rozgrywki.

Transmisja na żywo – Assassin’s Creed Mirage

Zobacz też: Gry podobne do Starfield

Przypomnijmy jeszcze, że Assassin’s Creed Mirage zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xboxy Series X|S. A czy Wy macie zamiar zagrać w najnowszą produkcję Ubisoftu? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.