Assassin’s Creed Mirage na 7-minutowym gameplayu! Ubisoft pokazuje jak opanować sztukę skradania

Assassin's Creed Mirage Roshan

Wiemy już, że Assassin’s Creed Mirage nie zajmie zbyt wiele miejsca na PS5. Użytkownicy konsol Sony mogą więc w spokoju odliczać godziny do premiery wspomnianej produkcji. Tymczasem Ubisoft najwyraźniej chce odpowiednio przygotować graczy na debiut najnowszej odsłony serii Assassin’s Creed. Francuska firma opublikowała bowiem 7-minutowy gameplay, który pokazuje jak opanować sztukę skradania.

Nowy gameplay z Assassin’s Creed Mirage prezentuje najważniejsze elementy gry

Assassin’s Creed Mirage – gameplay

Powyższy gameplay prezentuje m.in. narzędzia, z których gracze będą mieli korzystać w trakcie rozgrywki. W ręce użytkowników oddane zostanę m.in. lekkie noże, bomby dymne czy materiały wybuchowe, które pozwolą rozpraszać oponentów. Ubisoft zapewnia również, że wszystkie gadżety będzie można natomiast ulepszać i dostosowywać do własnego stylu gry.

W Assassin’s Creed Mirage nie zabraknie również systemu rozwoju postaci. Wraz z postępami i zdobywanym doświadczeniem gracze będą mogli odblokować nowe zdolności. Ubisoft zapowiada również, że użytkownicy będą mogli w każdej chwili zresetować wydane punkty i rozdysponować je na nowo. Informacja ta z pewnością ucieszy wielu graczy.

Najnowszy gameplay z Assassin’s Creed Mirage pokazuje również tzw. Skupienie zabójcy, które Ubisoft określa jako „nowy sposób na szybką eliminację celów”. Wspomniana mechanika pozwala spowolnić i oznaczyć, a następnie wyeliminować, aż pięciu wrogów.

W najnowszym materiale promocyjnym poświęconym Assassin’s Creed Mirage nie zabrakło również miejsca na prezentację Enkidu, czyli orła, który będzie towarzyszył Basimowi. Ubisoft przybliżył również działanie Rozgłosu, a także zaprezentował, w jaki sposób bohater będzie mógł wtapiać się w tłum, by uniknąć wykrycia.

Zobacz też: Najlepsze laptopy gamingowe do 10000 zł

Assassin’s Creed Mirage zadebiutuje na rynku już 5 października 2023 roku, czyli w najbliższy czwartek. Gra zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Ostatnio Ubisoft opublikował również materiał wideo, który wyjaśnia gdzie dokładnie na osi czasu serii Assassin’s Creed, znajduje się historia Basima.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.