Assassin’s Creed Mirage będzie grą dla dorosłych przez „drastyczną przemoc” i „prawdziwy hazard”

Assassin's Creed Mirage

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami podczas sobotniego pokazu Ubisoft Forward oficjalnie zaprezentowano Assassin’s Creed Mirage. Do sieci trafiło też nieco szczegółów, w tym informacje na temat długości głównego wątku fabularnego. Podobnie jak poprzednie odsłony serii, tak i nadchodząca część cyklu skierowana będzie wyłącznie do dorosłych graczy. Sklep Microsoftu zdradza natomiast, dlaczego przygody Basima otrzymały kategorię wiekową PEGI 18.

REKLAMA

W Assassin’s Creed Mirage nie zabraknie brutalnych egzekucji?

Assassin’s Creed Mirage – kategoria wiekowa w sklepie Microsoftu

Zgodnie z informacjami znajdującymi się w sklepie amerykańskiej firmy, Assassin’s Creed Mirage będzie odznaczać się „drastyczną przemocą” oraz „prawdziwym hazardem”. Pierwszy z wymienionych elementów sugeruje, że Basim nie będzie przebierał w środkach, a gracze mogą liczyć na krwawe egzekucje podczas walki w zwarciu oraz brutalne eliminacje podczas wykonywania cichych zabójstw.

„Prawdziwy hazard” najprawdopodobniej związany będzie z aktywnościami pobocznymi w postaci mini-gierek, których z pewnością nie zabraknie w Assassin’s Creed Mirage. Na szczegóły na ten temat trzeba jednak jeszcze nieco poczekać.

Zobacz też: Gry na telefon

Assassin’s Creed Mirage zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S w 2023 roku. Dokładna data premiery nie jest na ten moment znana. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie w przyszłym roku ruszyć do Bagdadu i poznać historię Basima.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!