Assassin’s Creed Mirage z poważnym błędem na Xboxach! Gracze nie mogą uruchomić gry

Assassin's Creed Mirage Xbox

Assassin’s Creed Mirage zadebiutowało 5 dni temu. Nie był to debiut w pełni udany, o czym świadczą recenzje gry. A na dodatek teraz posiadacze Xboxów zaczęli raportować, że nie mogą uruchomić gry z powodu błędu.

Assassin’s Creed Mirage na Xboxach z błędem 0x87e10bc6

Jak donosi wielu posiadaczy Xboxów, w ostatnich godzinach mają oni problem z uruchomieniem Assassin’s Creed Mirage na swoich konsolach. Platformy Microsoftu zwracają błąd 0x87e10bc6.

Komunikat o błędzie jest wyjaśniony na stronie wsparcia Xboxa. Tam znajdziemy sprostowanie, że problem dotyczy tymczasowej niedostępności gry w danym regionie lub usunięcia jej z katalogu.

Tymczasem gracze zaczęli już podawać rozwiązania problemu. W przypadku niektórych wystarczyło bowiem przejść do trybu offline, ale u innych pojawiała się najpierw informacja o przymusowym połączeniu z Wi-Fi, co uniemożliwiało skorzystanie z tej opcji.

Pod powyższym postem na Reddicie znajdziemy również wpis jednego z użytkowników. Zawarł on w nim zrzut ekranu z Discorda, gdzie kolejny z graczy dał znać reszcie o kontakcie z infolinią. Ta zakomunikowała o konkretnym powodzie błędu.

I tak okazuje się, że wszystko dotyczy niepoprawnej komunikacji pomiędzy serwerami Microsoftu a Assassin’s Creed Mirage. Sprawa jest już badana przez Xboxa.

Zobacz też: Ranking monitorów do gier

Także podstrona ze stanem konsol wskazuje o „przestoju” w działaniu Assassin’s Creed Mirage. Pozostaje więc liczyć, że Microsoft i Ubisoft szybko się z tym uporają.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.