Assassin’s Creed Mirage dostanie wyczekiwane tryby rozgrywki! Ubisoft zapowiada aktualizację

assassin's creed mirage

Assassin’s Creed Mirage zostało całkiem nieźle przyjęte przez krytyków. Teraz Ubisoft przekazał, co nowego trafi do produkcji w grudniu. Okazuje się, że Mirage otrzyma wyczekiwane tryby rozgrywki.

Assassin’s Creed Mirage z trybem Nowa Gra Plus i permadeath

Jak poinformował na platformie X oficjalny profil Assassin’s Creed, najnowsza odsłona otrzyma niebawem dwa tryby rozgrywki. Darmowa aktualizacja, która ma się pojawić w grudniu, przyniesie bowiem tryb Nowa Gra Plus oraz permadeath. Ten drugi ma być dostępny dla wszystkich poziomów trudności.

Choć komentujący materiał w większości są zadowoleni z zapowiedzi, niektórzy z użytkowników wyrażają rozczarowanie, że poprzednia odsłona serii nie otrzymała Nowej Gry Plus. Mowa mianowicie o Assassin’s Creed Valhalla, które początkowo taki tryb miało dostać, a finalnie z pomysłu zrezygnowano. Tryb Nowej Gry Plus znajdziemy za to w Assassin’s Creed Origins i Odyssey.

Zobacz też: Gry podobne do Cyberpunk 2077

Więcej szczegółów dotyczących darmowej aktualizacji mamy otrzymać wkrótce. Na zakończenie przypominamy, że Assassin’s Creed Mirage zadebiutował 5 października 2023 roku. Produkcja dostępna jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.