Assassin’s Creed Mirage powróci do korzeni serii? Fani są zmęczeni dużymi, otwartymi światami

Assassin's Creed Mirage

Pomimo narastających problemów Ubisoftu, Assassin’s Creed Mirage nadal się rozwija. I jeżeli wierzyć ostatnim doniesieniom, rozwój ten na poważnie doprowadzi do powrotu do korzeni serii. Tak przynajmniej twierdzi dyrektor kreatywny Ubisoftu.

Assassin’s Creed Mirage w bardziej kameralnej skali. Fani nie chcą ogromnego świata gry

Zwiastun Assassin’s Creed Mirage

Ubisoft ma swoje problemy, ale wciąż stara się rozwijać swoje główne marki. Do tego grona bez wątpienia należy Assassin’s Creed. Przed premierą kolejnej odsłony serii, Mirage, dyrektor generalny Ubisoftu postanowił zdradzić kilka faktów dotyczących świata gry.

Wśród naszych fanów zaczęliśmy słyszeć pragnienie historii napędzanej przez postacie, skupionej na podstawowych filarach pierwszych Assassin’s Creedów w bardziej kameralnej skali. To oddziałuje także na nas, deweloperów, i właśnie to było punktem wyjścia dla projektu.

Stéphane Boudon

Boudon przyznał, że Assassin’s Creed Mirage powróci do korzeni serii popularnych skradanek. Nadal jednak będzie oferować znaczne ulepszenia względem Assassin’s Creed 1, 2 i 3. Mapa produkcji ma być „bogatsza i gęstsza” z „większą ilością możliwości rozgrywki, większą ilością interakcji między systemami i większą głębią”.

Zobacz też: Co to jest AMD FSR?

Assassin’s Creed Mirage nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, ale przewiduje się, że gra trafi na rynek jeszcze w 2023 roku. Produkcja ukaże się na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z